2010 yılında kurulan SMOK , e-sigara sektörünün en tanınmış markalarından biridir. Birçok kişi tarafından dünyanın en iyi e-sigara üreticileriyle birlikte orada oldukları kabul edilir. SMOK ilk kurulduğundan beri, vaping endüstrisinde öncü olarak biliniyorlar ve sayısız başarılı e-sigara geliştirdiler.

 

SMOK, dünya çapında 80 milyondan fazla ürün sattığını tahmin ediyor, bu da vaping pazarındaki etkilerini ve gücünü gerçekten gösteriyor. SMOK'un en popüler e-sigara kitlerinden biri şık, kompakt bir kapsül cihazı olan Nord'dur . Nord'un başarısı nedeniyle, SMOK kısa süre önce Nord 2 olarak bilinen güncellenmiş bir sürümü yayınlamaya karar verdi .

 

SMOK Nord 2 , çarpıcı 1500 mAh pil kapasitesi, şarj ekranı arayüzü , ayarlanabilir vat miktarı ve çeşitli koruyucu özelliklere sahip, düğmeyle çalışan bir pod sistemidir . Bu kit piyasaya çıktığından beri inanılmaz derecede sıcak bir karşılama ile karşılandı ve 9 güzel renkte mevcut.

 

Nord 2 bir pod cihazıdır ve önceden yüklenmiş bobinlere sahiptir , yani e-sigaradan en iyi şekilde anlamayan herkes için bakımı ve gezinmesi inanılmaz derecede kolaydır. Nord 2'nin yerleşik, gelişmiş yonga seti , öncekine kıyasla daha fazla lezzet üretme ve ekstra güç uygulama yeteneği verir.

 

Nord 2 ile ilgili en etkileyici şeylerden biri boyutu ve ağırlığıdır . Sadece 79 gram ağırlığındaki Nord 2, inanılmaz derecede ince ve hafiftir, yani avucunuzun içine veya cebinize inanılmaz derecede kolayca sığar. Ayrıca 40W'a kadar çıkabilen ayarlanabilir watt değerine sahiptir , yani deneyiminizi istediğiniz güce göre özelleştirebilirsiniz.

 

SMOK Nord 2'nin sahip olduğu bir diğer çarpıcı özellik de 0,69 inç OLED ekran . Bu kolay sağa, parlak ekran, watt ve cihazın pil ömrü gibi önemli bilgileri net bir şekilde gösterir . Şarj göstergesi durumu, kullanıcının Nord 2'nin tamamen şarj olup olmadığını kolayca deşifre etmesine olanak tanır.

 

Nord 2 ayrıca cihazı düşük voltaj ve kısa devre gibi bir dizi potansiyel tehlikeden koruyan akıllı algılama protokolleri içerir.

 

Sonuç olarak, bu cihaz, hafif ve taşıması kolay yeni bir e-sigara satın almak isteyen herkes için muhteşem bir seçenektir. MağazamızdaSMOK Nord 2'yi görüntülemek için aşağı kaydırın ve İlgili Ürünler bölümüne bakın.